Соснівський суд визнав незаконним звільнення мера Кам`янки

Соснівський суд визнав незаконним звільнення мера Кам`янкиСоснівський районний суд міста Черкаси визнав незаконним звільнення Кам'янського міського голови Володимира Тірона.
"4 червня на позачерговій сесії Кам'янської міської ради розглядались заява мера про складання повноважень за власним бажанням та рішення Соснівського районного суду Черкас про припинення повноважень міського голови в зв'язку з суміщенням підприємницької діяльності. Правоохорнці закидали чиновнику те, що на його імені перебував зареєстрований касовий апарат.
Депутати задовольнили бажання мера піти з посади, а рішення суду не взяли до відома", - каже депутат Кам'янської міськради, колишній її секретар Віра Мушта.23 липня той же суд визнав рішення міської ради про звільнення міського голови за власним бажанням незаконним. Зобов'язує депутатів звільнити мера, як корупціонера. 30 липня на позачерговій сесії депутати вдруге відмовились голосувати за звільнення, як корупціонера.
Керуючий справами міської ради Юрій Щербак повідомив депутатам, що в десятиденний термін від дати ухвали Соснівського райсуду міська рада має звільнити Володимира Тірона як корупціонера. В іншому випадку, суд розпустить міську раду за невиконання його рішень й місто залишиться без мера й міської ради.Бютівець Олександр Нечиталюк каже, що його однопартійці готові подати заяви про саморозпуск міської ради, лише б уникнути такої ганьби, коли суд змушує їх визнати колишнього мера корупціонером за дрібне адміністративне порушення.

Віталій Іванченко Gazeta.ua
01.08.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter