Даценко: Влада 9 місяців саботує розслідування фальшувань на 197 окрузі

28 липня виповнилося 9 місяців від дня виборів до Верховної Ради 28 жовтня 2012 року. Тим часом слідство по зриву виборів на так званих “проблемних” округах на Черкащині, №194 і №197, безпідставно затягують, обурюється невизнаний переможець на 197-ому округу Леонід Даценко.
“За 9 місяців можна народити людину! І 9 місяців триває слідство по фальшуванню на округах, зокрема, на 194 і 197. У черговий раз ми отримуємо відписки від прокуратури, МВС: “Досудове розслідування в кримінальному провадження триває. Його хід контролюється прокуратурою області”. У мене на окрузі 18 дільниць, де сфальшовано вибори. Де з’явилися сфальшовані цифри на сайті ЦВК, думаю, за 9 місяців можна було не просто встановити, а вивчити досконально під мікроскопом. Чи елементарна річ по окрузі Миколи Івановича №194: сидів міліціонер в машині, якою перевозили протоколи, чи ні? Влада сама побачила на цих округах проблему, то хай скаже, в чому та проблема була? Хто її створив? А якщо немає проблеми – давайте підведемо підсумки на основі тих результатів, які є”, – заявляє опозиціонер.
За словами Даценка, ситуація із саботажем розслідування фальшувань на згадах округах є симптоматичною. І свідчить про наміри влади застосувати таку ж технологію зриву у 2015 році на виборах президента України.
“Влада готується до президентських виборів саме у форматі майбутніх фальшувань, провокацій і майбутніх формувань 5 – 10 вже не округів, а областей, – вважає Леонід Даценко. – І вибори президента в нас проведе Донецька область, можливо, частина Луганської. Всі інші області в нас будуть проблемні, бо там нинішній президент не набере більшості”.
Дзвін
30.07.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter