Геннадій Бобов у Верховній Раді: третину засідань - пропущено, жодного виступу, жодної поправки, жодного запиту

Геннадій Бобов у Верховній Раді: третину засідань - пропущено, жодного виступу, жодної поправки, жодного запитуЗа результатами дослідження законотворчої діяльності народних депутатів від Черкащини. проведеним громадянською мережею «Опора», у парламенті нардеп від в/о №196 Геннадій Бобов увійшов до фракції Партії регіонів та став членом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.
Протягом півроку роботи парламенту Геннадій Бобов, за даними електронної системи реєстрації, був відсутній з невідомих причин на 15 засіданнях парламенту із 53. За час роботи Геннадій Бобов взяв участь в розробці 9 законопроектів, з яких 8 – підготував самостійно. Більшість ініціатив депутата напряму стосується профілю його роботи як члена Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.
Серед найбільш вагомих слід відзначити подані законопроекти «Про стимулювання інвестиційної діяльності в сільській місцевості» та пов‘язані із ним законопроекти «Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України» та «Про внесення змін до Митного кодексу України».
Також Геннадій Бобов подав законопроекти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони ввезення і використання деяких харчових добавок)» та «Про внесення змін до статті 21 Закону України «Про оренду землі» (щодо підвищення розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення, земельною часткою (паєм)», які, втім, за висновками Головного науково-експертного управління Верховної Ради, мають суттєві неузгодженості із іншими державними нормативно-правовими актами.
Окремої уваги заслуговує законопроект Геннадія Бобова «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури територій населених пунктів сільських, селищних та міських рад)», який, за задумом автора, покликаний підвищити матеріальну спроможність місцевих (передусім сільських) рад, щодо розвитку інфраструктури. Проте варто зауважити, що цим законопроектом фактично має бути введений додатковий податок із орендарів земель сільськогосподарського призначення (ріллі) на відповідних територіях. Ставка збору за один гектар земель сільськогосподарського призначення (ріллі) складатиме 0,5 % від суми нормативно-грошової оцінки. На нашу думку, прийняття такого законопроекту потребує проведення комплексу громадських слухань та консультацій із професійними об‘єднаннями виробників сільськогосподарської продукції.
Жоден із поданих Геннадієм Бобовим законопроектів на даний час ще не став чинним актом. За час роботи в парламенті VII скликання Геннадій Бобов не вніс жодної поправки до законопроектів, не мав жодного виступу та не зробив жодного депутатського запиту.
23.07.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter