"Батьківщина" вимагає звіту Дернового на сесії облради

"Батьківщина" вимагає звіту Дернового на сесії облради Фракція ВО "Батьківщина" в Черкаській обласній раді вимагає звіту начальника управління МВС в області Валерія Дернового. Відповідне спільне депутатське звернення подаватимуть на ім'я голови облради Валерія Черняка депутати Володимир Гресь (голова фракції "Батьківщини"), Наталія Старікова й Анатолій Бондаренко.
Про це повідомила Наталія Старікова.
"Звернення стосується звіту начальника управління МВС у Черкаській області Валерія Дернового. На найближчій сесії ми хочемо його почути. Будемо разом із депутатами вимагати того, щоб він відзвітувався. У прес-релізах черкаська міліція пише, що кількість злочинів зменшується, а ми бачимо, що це не так. Нині діяльність міліції – у фокусі уваги громадськості. Бачу необхідність, щоб Дерновий відзвітувався перед обласною радою і відповів на питання депутатів", – зазначила Наталія Володимирівна.
За її словами, вона мала розмови з начальниками відділів міліції в Умані та Каневі. Так, в Умані начальник міськрайвідділу міліції Борис Сухецький, інформуючи про показники діяльності, повідомив, що є нерозкриті злочини й запевнив, що він відзвітується перед міськими депутатами. Канівський міський голова Віктор Ніколенко підтримав опозиціонерку, заявивши, що ініціює звіт начальника міліції на сесії міської ради.
Найближче засідання сесії Черкаської обласної ради має відбутися на початку серпня.
23.07.2013 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter