Томенко: Одарич дарма заграє зі "слабким" Януковичем. Шансів знову стати мером Черкас у нього немає

Томенко: Одарич дарма заграє зі "слабким" Януковичем. Шансів знову стати мером Черкас у нього немаєСтановище, в яке потрапив екс-мер Черкас Сергій Одарич, є важким. Про це сьогодні на прес-конференції в Черкасах заявив нардеп від «Батьківщини» Микола Томенко.
- Є тиск з боку правоохоронців та суду, треба захищати свій бізнес, - сказав нардеп.
У цьому контексті одне з останніх інтерв`ю Одарича Миколі Томенку вдалося дуже дивним (мова йде про інтерв`ю «Газеті по українськи», де екс мер зробив багато «ку» перед Януковичем, - Пров.).
- Одарич пробує довести, що кандидати від опозиції слабше Януковича, тому у них немає шансів перемогти його в 2015 році, - розповів М. Томенко. – Це маячня. Стверджую, що в кадрових питаннях такого слабкого Президента Україна ще не знала. «Слабкий» Кучма вже дві третини губернаторів би поміняв, а Янукович - накричить на нараді, а всі лишаються на місці...
Опозиціонер вважає, що київські політичні компаньйони порадили Одаричу в будь-який спосіб переконати Президента, що він та його вільні демократи – це та команда, яка забезпечить Януковичу перемогу в Черкасах на президентських виборах.
- У нас суди починають щось вирішувати, коли їм поступить цінна вказівка по телефону з Адміністрації Президента, - вважає М. Томенко. – Ймовірно, Одарич сподівається, що після таких його судове переслідування припиниться.
Шансів повернутися в крісло мера Черкас до 2015 року в Одарича немає, переконаний Томенко.
15.07.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter