Вступаючи до "Батьківщини", Старікова зізналася, що Яценюк їй, звісно, подобається, але Тимошенко для неї - взірець

У своєму останньому офіційному повідомленні прес-служба черкаського «Фронту Змін» інформує, що сьогодні на засіданні бюро Черкаської міської організації ВО "Батьківщина" в члени партії було прийнято голову обласного осередку "Фронт змін" Наталію Старікову. Вона отримала партійний квиток.

– Для мене це важлива подія в житті. Це честь бути в партії "Батьківщина". Дякую керівнику "Батьківщини" на Черкащині Анатолію Бондаренку, членам бюро за довіру. Не приховуватиму: хвилювалася як студентка перед екзаменами! Двічі перечитала статут, готувалася до запитань, – розповіла Наталія Володимирівна.
Вступаючи до "Батьківщини", Старікова зізналася, що Яценюк їй, звісно, подобається, але Тимошенко для неї - взірець

За словами Наталії Старікової, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко є для неї прикладом.

– Я пишаюся Юлією Володимирівною, яка дійсно є взірцем мужньої жінки, справжнім керівником і далекоглядним стратегом. Ті стратегії і завдання, які разом із Арсенієм Яценюком Юлія Тимошенко поставила перед опозицією, є правильними. Треба повернути країну на демократичну дорогу розвитку, треба прагнути, щоб у 2015 році до влади прийшов політик із європейським мисленням і бажанням змін на краще для всього народу, – відзначила Наталія Старікова.

Вона також додала, що буде допомагати в роботі керівнику "Батьківщини" на Черкащині Анатолію Бондаренку.

– У мене є наміри разом працювати з Анатолієм Васильовичем. Йому зараз теж нелегко. Потрібно на місцевому рівні донести нашим прихильникам ідею, чому і заради чого об'єдналися наші партії. Треба збільшити і зміцнити довіру людей до опозиції, – пікдреслила Наталія Старікова. – Що стосується посад, я вже говорила про це. Вони мене не цікавлять. Головне – робота. Аби результат, який ми отримали на парламентській виборчій кампанії, у 2015 році не тільки підтвердити, а й зміцнити. Нам потрібна лише перемога!".

25.06.2013 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:15 25.06.2013 JILLY:
Кого дурять ці опозиціонери? Адже відомі стосунки крила Мушіяки та крила Табалова в Батьківщині. Тераріум. Що іх об`єднує - бажання під прапором Юлі прийти в провладні кабінети та продовжувати справу попередників. А нам це потрібно?