Жванія: Перевибори в проблемних округах можуть призначити на 25 серпня

Голова профільного комітету регіонал Давид Жванія прогнозує проведення повторних виборів депутатів Ради в 5 проблемних округах 25 серпня, якщо такий проект буде прийнято 20 червня.
Про це він сказав на погоджувальній раді, передають Українські новини.
Голова профільного комітету нагадав, що розроблений робочою групою законопроект про врегулювання проведення повторних виборів в 5 мажоритарних округах передбачає призначення таких виборів за 60 днів до їх проведення.
"Якщо законопроект буде проголосований у четвер (20 червня), то датою виборів буде 25 серпня", - сказав він.
На його думку, така дата повинна бути підтримана й опозицією, що виступає проти проведення виборів улітку, тому що це буде вже фактично кінець літа.
Як повідомлялося, голова фракції ПР у Раді Олександр Єфремов вважає, що потрібно провести перевибори депутатів Ради в п'яти проблемних округах улітку у зв'язку з необхідністю виконання вимог Європейського Союзу для підписання угоди про асоціацію України і ЄС.
Опозиційні фракції Ради "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" і "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка" мають намір не допустити проведення перевиборів депутатів Ради в п'яти проблемних округах і виборів мера Києва й депутатів Київської міської ради влітку.
5 листопада 2012 року Центральна виборча комісія визнала неможливим установлення достовірних результатів голосування в мажоритарних округах №№94, 132, 194, 197, 223.
Українська правда
17.06.2013 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter