Демократи всього світу радіють: Після 2,7 років летаргічного сну офіційний сайт Партії вільних демократів "заговорив"

Учора, 10 червня, відновив роботу офіційний сайт Партії вільних демократів. Остання новина на ресурсі була виставлена 25 жовтня 2010 року. 10 червня 2013 року сайт оновився новиною "Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, на думку Сергія Одарича, підтверджує політичну вмотивованість цієї справи".
Цю врочисту подію Провінція відзначає перепостом довгоочікуваного матеріалу.

"Справа, яку інкримінують Сергію Одаричу, - це звільнення кількох працівників міськвиконкому у період 2007-2008 років.Головний акцент у цій справі робиться на звільненні трьох заступників міського голови, яких, фактично звільнила міська рада, а не міський голова.
Більше того, звільнення відбувалось за поданням депутата міської ради Арія Матвєєва. Саме міська рада і мала потім виконати рішення суду щодо поновлення на роботі цих людей. Цікаво, що у тексті підозри ані слова немає про те, що це було рішенням міської ради і, до речі, ніхто з потерпілих не оскаржує рішення.
Демократи всього світу радіють: Після 2,7 років летаргічного сну офіційний сайт Партії вільних демократів "заговорив"

- Це очевидна спроба зробити міського голову крайнім за дії ради. Що стосується того, що міському бюджету завдано збитків на загальну суму майже 600 тис. грн., то це - заробітна платня, виплачена, до речі, за рішенням суду, говорить Сергій Одарич.
Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який обмежує свободу пересування, може свідчити про політичну вмотивованість цієї справи.
- Яку суспільну небезпеку я становлю? Людина, яка видала розпорядження у 2007 році, людина, якана сьогодні не обіймає жодної посади? Як на мене, це - очевидне бажання прибрати мене з публічної площини. Не дати можливості вільно спілкуватись із іноземними послами та журналістами, - зазначає Сергій Одарич.
На завтра, вівторок, на 12.00 призначено суд. Там мають визначити питання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Довідка: сьогодні,10 червня, управлінням прокуратури області вручено письмову підозру колишньому міському голові міста Черкаси, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2, ст. 172, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 382 КК України (грубе порушення законодавства про працю, зловживання службовим становищем, невиконання судового рішення).
Цікаво, що Сергія Одарича викликали до прокуратури на 12.00, а вже о 12. 29 був надісланий прес-реліз про вручення підозри Сергію Одаричу представникам місцевих ЗМІ.
11.06.2013 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter