Томенко: Регіонали й комуністи хочуть провести повторні вибори лише для пенсіонерів і чиновників

Депутати, члени парламентського Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, що представляють Партію регіонів і КПУ, зареєстрували у ВР проект Постанови, що передбачає призначення повторних виборів у п’яти проблемних округах на 18 серпня цього року. Про це повідомив один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко.
За його словами, єдиним шансом для влади перемогти на цих виборах є їхнє проведення у сезон літніх відпусток і відпочинку, коли є можливість мобілізувати адміністративний ресурс і чиновників. «А тому опозиція робитиме все, щоб не допустити таких літніх «виборів для влади». Ми повинні організувати вибори для громадян України, що проживають у відповідних п’яти округах, і не мають своїх депутатів в парламенті, а не для влади», – зазначив М. Томенко.
Він нагадав, що опозиція пропонує провести перевибори в цих округах 27 жовтня цього року. «Проведення літніх перевиборів для чиновників і пенсіонерів – це повна зневага усіма нормами демократії», – вважає Микола Томенко.
06.06.2013 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter