Регіони хочуть вибори в 5 проблемних округах до підписання угоди з ЄС

Партія регіонів наполягає на проведенні виборів у 5 проблемних округах до моменту підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.
Про це заявив лідер фракції Олександр Єфремов, коментуючи опозиційну вимогу щодо необхідності проведення виборів наприкінці жовтня.
Він нагадав, що вирішення питання виборів є однією з вимог для підписання угоди про асоціацію з ЄС, яку Україна має виконати.
"Мабуть, комусь хочеться не виконувати цю вимогу Євросоюзу", - сказав Єфремов, натякаючи на те, що проводити вибори у жовтні надто пізно.
На уточнююче запитання, чим не влаштовує Партію регіонів початок вересня, на який опозиціонери також пропонували призначити вибори, Єфремов відповів:
"Ми пропонували провести ці вибори іще з зими, але їх (опозиціонерів) щось не влаштовувало. Нас влаштовує будь-яка дата. Однак нас не влаштовує те, що в опозиції постійно міняється думка".
Як відомо, опозиція непокоїться, що Партія регіонів проштовхне ідею проведення виборів у проблемних округах влітку, коли люди у відпустках і не всі зможуть проголосувати.
"Українська правда"
06.06.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter