Томенко: Голови Черкаської, Миколаївської та Київської ОДА підуть кандидатами від влади на перевиборах у проблемних округах

Томенко: Голови Черкаської, Миколаївської та Київської ОДА підуть кандидатами від влади на перевиборах у проблемних округах Влада готує голів ОДА на повторні вибори до Верховної Ради. На цьому наголосив один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко, виступаючи сьогодні під час парламентського засідання.
«Незважаючи на те, що наші 5 кандидатів фактично стали народними депутатами, але влада через ЦВК не визнала їхніх повноважень, всі опозиційні фракції вимагають у разі призначення повторних виборів у цих п’яти округах провести їх 27 жовтня», – зазначив Микола Томенко.
За його словами, не є таємницею, що влада планує виставити своїми кандидатами голів обласних адміністрацій. «Ми оцінюємо це як позитивний фактор, оскільки голови обласних адміністрацій у Черкаській, Київській та Миколаївській областях відповідали за фальсифікацію виборів. А тому правильно було би, щоб виборці оцінили їхню діяльність, коли вони будуть балотуватися разом із нашими кандидатами на повторних виборах у п’яти округах», – сказав народний депутат.
«Впевнений, що 5 наших переможців підтвердять свій статус народних депутатів», – зазначив М. Томенко.
Він наголосив також на тому, що опозиція дотримується тієї точки зору, що вибори у місті Києві мають бути одночасними – міського голови і Київської міської ради. «Місцеве самоврядування у Києві потрібно відродити шляхом проведення одночасних виборів міського голови та міської ради і як варіант, запропонований опозицією, – провести їх 27 жовтня разом з довиборами до Верховної Ради у п’яти округах», – зазначив Микола Томенко.
05.06.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter