Мер Кам`янки Тірон пішов у відставку через тиск силовиків

Мер Кам`янки Тірон пішов у відставку через тиск силовиків Як інформують у прес-службі черкаського «Удару», сьогодні під час позачергової сесії Кам`янської міської ради міський голова райцентру Володимир Тірон заявив, що складає свої повноваження за власним бажанням та попросив депутатів підтримати його рішення.
Володимир Тірон перебував на посаді з 19 грудня 2012 року. Під час свого виступу на сесії він заявив, що змушений піти у відставку, оскільки на нього чинять тиск правоохоронні органи.
– Проти нього була порушена кримінальна справа у зв’язку із тим, що він обіймав посаду мера і одночасно займався підприємницькою діяльністю. Але насправді справа була порушена в той час, коли він саме проходив процедуру припинення підприємницької діяльності, – розповів заступник міського голови Кам’янки, член партії "УДАР Віталія Кличка" Сергій Чередніченко.
За відставку мера одноголосно проголосували 28 присутніх депутатів із 36. Виконувачем обов’язків міського голови призначили секретаря міськради, також соціаліста – Віру Мушту. Вона заявила, що через деякий час знову скликатиме позачергову сесію і також складе свої повноваження. Причиною своїх намірів назвала неможливість працювати із такою владою.
04.06.2013 21:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter