За підсумками 2012 року родина Геннадія Бобова - найзаможніша поміж тих мажоритарників, які задекларували доходи

Серед 183 депутатів Верховної Ради, які відкрили декларації, 44 - заробили понад мільйон гривень.
Про це повідомляє громадський рух "Чесно", з посиланням на декларації отримані із відкритих джерел та у відповідь на звернення.
Протягом 2012 року щонайменше 44 парламентаря отримали дохід більше 1 мільйона гривень, а ще у 15 депутатів сукупний річний дохід сім’ї перевищує мільйон гривень.
Рух нагадує, що станом на 17 травня, всупереч вимогам законодавства, майнові декларації решти 261 депутатів (переважно – представників фракцій Партії регіонів та КПУ) залишалися недоступними для громадськості.
Найбільший дохід у 2012 році отримав регіонал Сергій Тігіпко - 40,63 мільйонів гривень.
На другому місці - лідер партії "Удар" Віталій Кличко (40,01 мільйонів гривень), на третьому – представник фракції Партії Регіонів (ОВО №196, Черкаська обл.) Геннадій Бобов (39,6 мільйонів гривень).
Рейтинг найуспішніших жінок очолює представниця "Батьківщини" - Ірина Луценко (річний дохід - 22,4 мільйонів гривень), за нею слідує колега по фракції Леся Оробець (8,44 мільйонів гривень), на третій позиції - комуністка Оксана Калетник (6,95 мільйонів гривень).
Найбільший сукупний дохід сім’ї задекларував регіонал Геннадій Бобов (61,8 мільйонів гривень). Він же очолює і рейтинг найуспішніших мажоритарників (проаналізовано декларації 77 мажоритарників, що є у відкритому доступі).
За підсумками 2012 року родина Геннадія Бобова - найзаможніша поміж тих мажоритарників, які задекларували доходи
Клікніть для збільшення

Активісти руху неодноразово закликали та письмово зверталися до депутатів та Апарату Верховної Ради з проханням оприлюднити декларації, аби засвідчити прозорість статків парламентарів.
Як відомо, згідно вимог законодавства депутати мали подати декларації до Апарату Верховної Ради до 1 квітня.
Українська правда
30.05.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter