Старікова просить "ефективних менеджерів" Білоусова скласти мартиролог одаричевих "грішків"

Старікова просить "ефективних менеджерів" Білоусова скласти мартиролог одаричевих "грішків"Депутат Черкаської обласної ради від політичної партії "Фронт змін" Наталія Старікова зробила ряд депутатських звернень, які стосуються діяльності "старої" влади в Черкасах.
Зокрема, депутатку цікавить, як іде розгляд резонансних питань, які викликали хвилю обурення в Черкасах: реорганізація пологового будинку №2, здійснення перерахунку між тарифами на житлово-комунальні послуги, доведення до банкрутства комунальних підприємств.
"Я зробила депутатське звернення до міськвиконкому і в.о. міського голови Віктора Білоусова, щоб вони надали інформацію про розгляд цих рішень. Бо це прохання не особисто Старікової, а звернення громади Черкас, – сказала Наталія Володимирівна. –Опозиція вимагала розгляду та переоцінки обурливих рішень завжди. Згадаймо лише наші виступи на численних протестних мітингах. Так само, я завжди була опонентом Одарича і неодноразово критикувала політику міського голови і його антисоціальні рішення. Зараз ми вкотре піднімаємо ці питання, бо є сподівання, що новий виконком, до складу якого увійшли і представники опозиційних партій, прийме справедливі рішення з проблемних питань"
Так, вона повідомила, що написала депутатське звернення з приводу ліквідації пологового будинку №2.
"Крім того, попросила створити депутатську комісію для розслідування питання про причини ліквідації вже створеного на базі пологового будинку №2 і оснащеного новим сучасним устаткуванням перинатального центру та з'ясувати – куди і на якій підставі зникло устаткування перинатального центру", – сказала депутат.
Інше звернення стосується резонансних подій навколо виселення мешканців гуртожитку по вул. Горького 4. Нагадаємо, це колишній гуртожиток ВАТ "Темп". Будівлю перепродали і тепер новий власник намагається виселити мешканців.
"Маю документи про те, як "Темпу" передавалися об'єкти за копійки. Цим питанням має зайнятися не лише міська рада, а й прокуратура", – відзначила Наталія Старікова.
У переліку майна, яке передало до статутного фонду підприємства Регіональне відділення Фонду держмайна України, значаться 48 об'єктів. Майже всі мають відверто смішну вартість, за якою об'єкт включено до статуного фонду товариства або приватизовано. Приміром, згаданий 9-поверховий гуртожиток по вул. Горького 4 – 5 гривень, гуртожиток для малосімейних по вул. Вербовецького, 5 – 7 гривень, будинок школи по вул. Горького 27 – 54 гривні, гуртожиток №1 по вул. Шевченка 341 – одна гривня.
"Балаканина закінчилася. Має розпочатися робота. Дійсно, аналіз діяльності Одарича на посаді міського голови має великий резонанс у Черкасах. Але, щоб не було потім питань до в.о. міського голови і до нового виконкому, їм потрібно працювати. А ми готові піднімати актуальні проблеми в Черкасах для того, щоб працювати разом", – підкреслила депутат.
27.05.2013 20:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter