Одарич вважає, що суду треба поновити на посаді такого бездоганного мера, як він

Одарич вважає, що суду треба поновити на посаді такого бездоганного мера, як вінСуддя зачитала позовну заяву колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича до міської ради, повідомляє Про Все. Нагадаємо, в ній він вимагає скасувати рішення депутатів від 24 квітня про дострокове прининення його повноважень на кількох підставах.
По-перше, позивач вимагає врахувати той факт, що на момент ухвалення цього рішення суд не встановив жодного факту порушення з боку міського голови. Крім того, вважає він, рішення не набрало необхідної кількості голосів, бо колишній секретар міської ради Віктор Горкун на той момент перебував у відпустці за раніше відпрацьований час. Документів, які підтверджують його вихід з відпустки, немає. Голос міського голови не врахували.
Також депутат Олексій Арсенюк не мав права брати участі в голосуванні, адже на той момент ще не отримав депутаських повноважень.
Одарич збільшив свої позовні вимоги до суду. Позивач вимагає скасувати розпорядження від 25 квітня, яким екс-секретар Горкун звернувся до Верховної Ради України з клопотанням про призначення дочасних виборів мера в Черкасах. Відтак – поновити його на посаді міського голови.
Сторона відповідача заперечила. Суддя запропонувала примирення, але сторони не погодилися. Зокрема, в своєму виступі Сергій Олегович керувався тим, що Конституційний Суд видалив зі ст. 79 Закону про місцеве самоврядування словосполучення “в інших випадках”.
- Рішення міської ради грунтувалося не на встановлених фактах, а на пояснювальній записці, – додав він.
На свій захист він також навів результати науково-практичної комісії Інституту ім. Корецького НАН України.
У позовній заяві Сергій Одарич зазначив, що виконував обов’язки міського голови бездоганно.
23.05.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter