МВС: Команди затримувати автобуси, що їдуть у Київ на "Вставай, Україно!", ніхто не давав

Правоохоронні органи не чинять жодних перешкод громадянам, які мають намір приїхати до Києва з інших регіонів для участі у масових заходах у суботу.
Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, відповідаючи на запитання опозиції у парламенті.
Зокрема, депутат від "Батьківщини" Володимир Бондаренко заявив про те, що до опозиції надходять десятки повідомлень з різних міст України про те, що органи внутрішніх справ віддали команди "не випускати до Києва жодну одиницю транспорту для перевезення громадян, які можуть бути на акціях, а також не продавати жодного квитка на автобуси, поїзди".
На це Захарченко відповів: "Ніяких перешкод щодо організації мирних зібрань громадян органи внутрішніх справ чинити не збираються. Таких команд ніхто не віддавав".
Якщо у вас будуть якісь випадки, мені особисто направляйте таку інформацію, я її буду брати на свій контроль і організовувати її перевірку".
Як відомо, 18 травня на Європейській площі в Києві відбудеться мітинг у рамках всеукраїнської акції "Вставай, Україно!".
Разом з акцією опозиції під егідою Партії регіонів відбуватиметься акція "Всеукраїнський антифашистський марш "У Європу - без фашистів!".
Також стало відомо, що 18 травня в Житомирській, Чернігівській, Черкаській областях до 15:00 не їздитимуть приміські автобуси в напрямку Києва. Автоперевізники відмовляються коментувати ситуацію, при цьому водії відзначають, що компаніям загрожують забрати ліцензії на перевезення у разі виходу на маршрут.
Українська правда
17.05.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter