"Станічнік" Горкун підсунув Тулубу смаженого поросяти, направивши до парламенту клопотання про призначення позачергових виборів у Черкасах

"Станічнік" Горкун підсунув Тулубу смаженого поросяти, направивши до парламенту клопотання про призначення позачергових виборів у Черкасах Регіонал Віктор Горкун, колишній секретар Черкаської міської ради, передаючи своє крісло комуністу Віктору Білоусову, на останок тихо грюкнув дверима. У день, коли депутати замінили виконавчий комітет, а також переобрали секретаря міської ради, він підписав лист-клопотання до Верховної Ради України. У своєму листі він просить парламент призначити позачергові вибори міського голови Черкаси.
- Віктор Горкун зробив те, що вимагає закон. Не пізніше 15 днів після рішення міської ради щодо дострокового припинення повноважень міського голови секретар ради подає клопотання до Верховної Ради України про призначення позачергових виборів мера. Віктор Горкун це зробив 29 квітня, – зазначила депутат Черкаської міської ради Наталія Даньковська.
Тож тепер парламент має розглянути лист і визначити дату проведення позачергових виборів міського голови. Самі ж вибори мають відбутися протягом 60 днів з моменту прийняття рішення парламентом.
Очевидним є те, що новий секретар Віктор Білоусов не зробив би цього і не надіслав клопотання до парламенту. Йому це не вигідно. Адже, на думку деяких політичних експертів, вибори мера Черкас Верховна Рада могла б призначити на осінь вже цього року. А рейтинг Сергія Одарича залишається найвищим серед усіх можливих претендентів.
Дзвін
17.05.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter