Наступ: У суботу в Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях до 15.00 не курсуватимуть автобуси на Київ

Наступ: У суботу в Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях до 15.00 не курсуватимуть автобуси на КиївЯк інформує прес-служба ВК «Наступ», у Житомирській, Чернігівській, Черкаській областях у суботу до 15.00 не їздитимуть приміські автобуси.
Про це повідомили активісти Чернігівського обласного осередку ВК «Наступ». За їхньою інформацією 18 травня з цих областей до 15.00 не курсуватимуть автобуси зі сполученням на Київ.
Автоперевізники відмовляються коментувати ситуацію, однак, водії зазначають, що компаніям погрожують забрати ліцензії на перевезення у разі виходу на маршрут у суботу.
Окрім того, в цих областях спостерігається посилені наряди ДАІ та міліції, котрі масово перевіряють автобуси щодо маршруту їхнього пересування.
18 травня на Європейській площі в Києві відбудеться мітинг у рамках всеукраїнської акції «Вставай, Україно!». Одночасно із акцією опозиції під егідою Партії регіонів відбуватиметься акція «Всеукраїнський антифашистський марш «У Європу - без фашистів!». Завершиться ця акція там же, де буде мітингувати опозиція - на Європейській площі в Києві.
16.05.2013 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter