Воротнік та "людина, що має яскраве кримінальне минуле" Радуцький вигнали Майбороду з організованого нею ж заходу

Воротнік та "людина, що має яскраве кримінальне минуле" Радуцький вигнали Майбороду з організованого нею ж заходу Як інформує Дзвін, сьогоднішній круглий стіл “Розвиток місцевого самоврядування як основа європейського вибору” ознаменувався неприємною сценою між депутатом Черкаської міської ради Олександром Радуцьким і депутатом обласної ради Любов’ю Майбородою.
На початку Майборода заявила, що захід ініційовано громадським комітетом Черкас “Захистимо місцеве самоврядування” і підкреслила, що комітет вважає усунення з посади мера міста Сергія Одарича заколотом і наступом на місцеве самоврядування.
“Тут що, фан-клуб Одарича зібрався?”, – засовалися на стільцях депутати міськради Олександр Радуцький і Валерій Воротнік, які, як відомо, до числа шанувальників Одарича не належать. Відтак Радуцький почав вимагати виступити, щоб висловити свою позицію щодо відставки міського голови. Втім, Майборода, як організатор та модератор заходу, відмовилася це зробити:
“Ви будете проводити захід, який вважаєте за доцільне і якщо ми на нього прийдемо, то будемо підкорятися вашим вимогам. Будете виступати, коли я надам вам слово”.
Ображений Радуцький почав перекрикувати Майбороду.
“Тут відверта брехня і маніпулювання фактами”, – підпрягся й собі Воротнік.
Депутати влаштували крик і гвалт.
“Любов Володимирівна поміняла десяток партій. Її купили, а вона зараз розказує, що вона захищає громаду. Дурачить журналістів і присутніх”, – нахабно заявив Радуцький, вочевидь, забувши, що й сам кілька років успішно працював у команді Сергія Одарича.
“Саша, тобі не соромно?”, – намагався приструнити колегу по депкорпусу “вільний демократ” Андрій Більда.
Зрештою, Майборода заявила, що Радуцький спеціально прийшов на круглий стіл, аби зірвати його. Вона покинула захід. За нею вийшли Андрій Більда й Олег Ліходькін. Згодом захід покинув і Воротнік.
Від Провінції: шляхи Господні несповідимі! Якихось два-три роки тому газета «Антенна», головним редактором якої працював Валерій Воротнік, характеризувала Радуцького, як «людину, що має яскраве кримінальне минуле» та піддавала сумнівам його «фінансову чесність». «Просто встретились два нерукоподаваемые одиночества»?
14.05.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:11 14.05.2013 JILLY:
Подивіться на харю цього годованого пудсвинка. Якийсь гібрід жаби та кабана.