Черкаські ударники проти відновлення Леніна на Соборній, бо "пам`ятник повинен нести нейтральне забарвлення"

Черкаські ударники проти відновлення Леніна на Соборній, бо "пам`ятник повинен нести нейтральне забарвлення" Повернення пам’ятника Леніну на Соборну площу міста Черкаси буде найбільшою помилкою нинішньої влади. Якщо міські очільники ухвалять таке рішення – «УДАР» буде першим, хто вийде на мітинг і перешкоджатиме появі цього монументу. Таку заяву зробили черкаські «ударники» на рішення в.о. міського голови Віктора Білоусова повернути місту монумент.
– Не можна, керуючись політичною приналежністю, ухвалювати подібні рішення, – переконаний очільник міського «УДАРу» Андрій Кондратенко. – Навіть якщо і є рішення суду щодо повернення монументу на площу, потрібно це питання винести на загальноміський референдум, оскільки до суду подавала одна людина, а референдум покаже думку тисяч черкасців.
Разом з тим Андрій Кондратенко вважає, що встановлювати пам’ятники вождям – це неправильно, оскільки у кожної епохи свої лідери, які через певний час для представників інших поколінь стають не актуальними, або є ворогами народу. Тому пам’ятник повинен нести нейтральне забарвлення.
11.05.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter