Отрешко подав до суду на Одарича за "напівбрехню та повну нісенітницю" на свою адресу

Отрешко подав до суду на Одарича за "напівбрехню та повну нісенітницю" на свою адресуЯк інформує Про Все, депутат Черкаської міської ради від Партії регіонів Сергій Отрешко 29 квітня подав позов стосовно дій екс-мера Сергія Одарича до Черкаського районного суду, вимагаючи захисту честі і гідності та ділової репутації.
Предметом позову стала наклепницька та неправдива інформація, поширена на той час міським головою Сергієм Одаричем у прямому ефірі телерадіокомпанії «ВІККА» у програмі «Відкритий діалог» від 12 квітня. Під час прямого ефіру Одарич звинуватив Отрешка у розтраті бюджетних коштів, призначених для проведення ремонту вулиці Одеської.
У своєму позові депутат вимагає в Сергія Одарича спростувати звинувачення на свою адресу та прилюдно вибачитися за сказане. Що характерно, ті ж самі звинувачення щодо Отрешка слово в слово Одарич повторив у «Відкритому листі до Сергія Тулуба», який розповсюдила прес-служба екс-мера 8 травня.
- Сергій Олегович вже після своєї відставки повторює і тиражує ті ж самі вигадки і звинувачення на мою адресу, які стали предметом мого позову, що суд уже взяв до розгляду, – коментує депутат міськради Сергій Отрешко. – Вочевидь, ці дії не мають жодного стосунку до здорового глузду та норм моралі. Фактично, Одарич робить усе, аби я, як позивач, мав більше доказів для суду. А про хід судових засідань та прийняті рішення обов’язково вповні інформуватиму своїх виборців та усіх черкащан, яким не байдужа доля міста.
Стосовно фактів щодо ремонту доріг в місті Черкаси в 2011 році, викладених в листі Одарича, то екс-мер, як завжди, в своєму репертуарі: втілює свої дитячі обрАзи у гучні заяви за допомогою широкого діапазону вигадок від напівбрехні до повної нісенітниці:
1. Переможцем ВСІХ тендерів 2011 року по капітальному ремонту доріг в Черкасах (це вулиці Ільїна, Котовського, Благовісна, Енгельса, Гагаріна, Смілянська, Хрещатик по укладанню ЩМА, а також вул. Козацька і Одеська) був Черкаський асфальтобетонний завод (ЧАБЗ), підприємство, до якого Одарич ніби-то немає ніякого відношення. Коли Сергій Олегович сором’язливо заявляє про «близько 120 приватних акціонерів», він забуває вказати їхні частки. Якщо подивитись на інформацію щодо акціонерів, які володіють більш, ніж 5% статутного капіталу, можна дізнатись багато цікавого. І Набокіна Н.А. є головою Наглядової ради ЧАБЗ зовсім «випадково».
2. Асфальт, який «зійшов з першим дощем», виготовлявся саме тодішнім генпідрядником – ЧАБЗ, і виявився не асфальтом марки Б1, як зазначено в актах виконаних робіт, підписаних між Замовником — Департаментом ЖКК і Підрядником — ЧАБЗ, а «сумішшю асфальтно-піщаною», яка була укладена насправді.
3. Наслідком такої роботи генпідрядника було вимушене розірвання з боку Замовника ще в 2011 році майже ВСІХ (крім вул. Козацької) укладених з ЧАБЗ договорів.
4. За словами Одарича, ЧАБЗ є підприємством, що «провело модернізацію без залучення бюджетних коштів і на сьогодні випускає асфальт найвищої якості.» Цікаво було б спитати Сергія Олеговича напрямки використання майже 18 млн грн бюджетних коштів, отриманих ЧАБЗ у 2011 році як аванс на проведення вищезазначених робіт (при тому, що згідно з актами виконаних робіт, освоєно було лише близько 5 млн). А також, за рахунок чого і наскільки вчасно були повернуті невикористані кошти.
5. Захоплення викликає ще одна цитата цього опусу: «Окрім того, на його [асфальто-бетонному заводі] базі встановили найсучаснішу в Україні лінію по виробництву асфальту.» Питання: якщо жоден гвинтик цієї лінії не належить асфальтному заводу (а, як ми пам’ятаємо, половина самого заводу належить громаді міста), то в розумінні Сергія Олеговича, місто повинне відчувати гордість просто за те, що на його території хтось розташував щось колосальне. Приблизно таку гордість відчуває яка-небудь бананова республіка за розташовану на її землі авіабазу США. Хоча трішки не так – республіці Сполучені Штати платять реальні долари за розташування…
10.05.2013 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter