Ліходькін: вільні демократи не братимуть участь у "Вставай, Україно"

Ліходькін: вільні демократи не братимуть участь у "Вставай, Україно"Команда міського голови Черкас Сергія Одарича домагатиметься відставки голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба через його тиск на депутатів міськради.
Про це повідомив голова фракції "Вільні демократи" у Черкаській міськраді Олег Ліходькін.
"Зараз ми сконцентруємо свої сили на тому, щоб домогтися відставки Тулуба, тому що він керує всіма цими політичними процесами. Він організовує тиск. Якщо не буде цієї людини – не буде і тиску, - говорить депутат. - Тамара Вороніна, яка була відсутня на сесії через тиск, на межі того, щоб скласти повноваження, аби не брати участі у цих політичних заколотах. Поки що ми намагалися публічно закликати до зняття Тулуба президентом. Ми продовжимо надалі проводити зустрічі з виборцями, але більш активно й конкретно роз'яснювати ситуацію, яка відбулася. Також звернемося до президента, щоб він дав оцінку цим діям".

"Сьогодні губернатору підпорядковуються правоохоронні органи. І те, що сьогодні відбувається безкарність у ситуації з футболками і незаконний обшук у Ніни Набокіної. Ми звернемося з проханням втрутитися президента, міністра внутрішніх справ тощо", - наголосив Ліходькін.
За його словами, попри публічну опозиційність, "Вільні демократи" не будуть брати участі в акції "Вставай, Україно!".
"Тут двояка позиція: опозиційні сили більш широко ставлять питання – відставку уряду, президента. Але Одарич сказав, що сьогодні ми домоглися досить успішної взаємодії з президентом, кабінетом міністрів у реалізації програми розвитку Черкас. Ми нарешті одержали дозвіл і змогли випустити облігації на капітальний ремонт доріг. При уряді Тимошенко ми не могли зробити цього. Є розуміння і підтримка у реалізації програми енергозберігаючих технологій тощо", - підкреслив Ліходькін.
Інна Іщук gazeta.ua
25.04.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter