ФЗ: Щоб не пустити "Вставай, Україно" на Соборну, Тулуб і Ко змушують школярів святкувати тут...День Перемоги

ФЗ: Щоб не пустити "Вставай, Україно" на Соборну, Тулуб і Ко змушують школярів святкувати тут...День Перемоги Як інформують у Черкаському «Фронті Змін», черкаська влада намагається завадити проведенню загальнонаціональної акції протесту "Вставай, Україно!" і запланувала концерт на Соборній площі Черкас, де сьогодні ввечері мав відбутися мітинг "Вставай, Україно!".
Учора, 24 квітня, близько 22-ої години на Соборній площі почали встановлювати намети Партії регіонів і монтувати сцену. Сьогодні тут має відбутися концерт до Дня Перемоги...
Як стало відомо, учора в навчальні заклади Черкас надходили дзвінки з обласного управління освіти і науки та методичного кабінету з вимогою забезпечити виступи учнівських та студентськх творчих колективів на концерті до Дня перемоги. При чому про це повідомляли в примусовому порядку: "Якщо не будуть співати учні - будуть співати художні керівники".
Цей захід, за планами місцевої влади, має розпочатися на Соборній площі у цей самий час, що й збір учасників маршу "Вставай, Україно!".
Марш "Вставай, Україно!" в Черкасах розпочнеться о 17.00 від площі Дружби Народів. Проте марш рушить не до Соборної, а до Театральної площі, де й відбудеться мітинг.
Нагадаємо, 12 квітня влада Харкова, намагаючись завадити проведенню акції "Вставай, Україно!", спричинила в місті транспортний та комунальний колапс. Площа Рози Люксембург, звідки мав рушати марш "Вставай, Україно!", була повністю заблокована зчепленими трамваями. Усі три мости, які ведуть від площі Рози Люксембург до площі Руднєва, де мав пройти мітинг, було перекрито. По вулицях було відкрито каналізаційні люки, з яких текла вода, й начебто велися ремонтні роботи. Схожа ситуація відбулася 13 квітня в Полтаві, де Театральна площа Полтави, де мав відбутися мітинг "Вставай, Україно!", по всьому периметру була оточена автобусами та мікроавтобуси із жовтими номерами громадського транспорту.
25.04.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter