Опозиція: Черкаська влада готує провокації до завтрашньої акції "Вставай, Україно"

Опозиція: Черкаська влада готує провокації до завтрашньої акції "Вставай, Україно"За інформацією прес-служби Черкаського «Фронту Змін», на бажаючих приїхати в Черкаси 25 квітня підтримати акцію "Вставай, Україно!" здійснюється тиск. Про це заявляє депутат Уманської міськради Максим Поляков.
– Усім перевізникам дана жорстка вказівка, щоб жоден автобус не виїхав із району і приїхав у Черкаси, – повідомляє Максим Поляков.
За його словами, обласна влада готує сценарії перешкод акції. Імовірно, знову вдаватимуться до перевірених методів – провокацій.
– Маємо інформацію, що всі силові структури активізовані Тулубом для перешкоджанню акції в Черкасах, – говорить Максим Поляков. – Готується план до провокацій на кшталт тих, які були два тижні тому, коли Тулуб організував провокацію у футболках із образливими написами.
За словами голови обласної організації "Фронту змін" Наталії Старікової, охочих приїхати із районів і міст Черкащини та підтримати акцію "Вставай, Україно!" немало.
– Багато людей підходять до наших наметів, просять допомогти доїхати, – повідомила Наталія Старікова.
Нагадаємо, акція "Вставай, Україно!" за участю лідерів опозиції Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка відбудеться в Черкасах 25 квітня.
24.04.2013 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter