Більда обережно натякнув, що "колега Мельников" - "дока" не лише в філармонійних питаннях, а може й провокацію організувати

Більда обережно натякнув, що "колега Мельников" - "дока" не лише в філармонійних питаннях, а може й провокацію організуватиНа своїй сторінці в соціаьній мережі «Фейсбук» депутат Черкаської міської ради від вільних демократів Андрій Більда в обережній формі заявив про ймовірну причетність свого колеги – регіонала Ігоря Мельникова – до подій на Театральному майдані 6 квітня.
«З Партією Регіонів, як політичною силою, ми пропрацювали пліч-о-пліч в Черкаській міській раді понад два роки, - пише Андрій Більда. - За цей період вдалося започаткувати і втілити багато проектів, спрямованих на розвиток міста Черкаси. Упевнений, що ця співпраця триватиме і надалі. Але позиція керівника фракції ПР Ігоря Мельнікова призвела до дій, які спрямовані на створення хаосу і безладу в місті. Я особисто дуже сподіваюсь, що організатором провокацій в Черкасах була інша особа. Бо, у разі причетності Ігоря до інциденту на Театральній площі, буде заплямована репутація не тільки фракції Партії Регіонів, але й усіх депутатів».
19.04.2013 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter