Одарич наклав "вето" на рішення міськради про розпуск виконкому, бо воно "абсолютно безглузде"

Одарич наклав "вето" на рішення міськради про розпуск виконкому, бо воно "абсолютно безглузде"Міський голова Черкас Сергій Одарич скористався своїм право «вето» і не підписав рішення Черкаської міської ради про розпуск виконавчого комітету, повідомляє прес-служба Черкаського МВК.

– Рішення про розпуск виконавчого комітету було зупинено, оскільки воно абсолютно безглузде з юридичної точки зору, – наголосив Сергій Одарич. – Як приклад, у назві рішення містяться посилання про припинення повноважень заступників міського голови, однак при цьому у самому рішенні ні слова про це. Тобто повноваження «де-юре» не припиняються, натомість є вимога міському голові провести розрахунок не звільняючи заступників. І саме пікантне те, що у рішенні є вимога до міського голови – поновити на посадах двох раніше звільнених заступників мера.

Також міський голова не погоджується з підставами розпуску своїх заступників та членів виконавчого комітету.

– Висловлюють претензії по рішенню виконавчого комітету 2008 року, яке було скасоване судами. Склад виконкому уже після того мінімум тричі змінювався, і зараз діє не той виконком, який формувався у 2010 році новообраною радою. Підстави, які були вказані авторами проекту, не мають відношення до діючого виконавчого комітету, – наголосив міський голова.
18.04.2013 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter