Удар: У Черкаській міськраді має з`явитись опозиційний виконком. Або Одарич піде у відставку

Удар: У Черкаській міськраді має з`явитись опозиційний виконком. Або Одарич піде у відставку Фракція партії «УДАР Віталія Кличка» у Черкаській міській раді під час сесійного засідання 11 квітня проголосувала за відставку міськвиконкому. За таке рішення проголосували також і депутати від партії «Батьківщини» та «Фронту Змін». Підтримали таке рішення Партія регіонів, комуністи і соціалісти.
«Наша фракція проголосувала за відставку Черкаського міськвиконкому, оскільки цей орган наприймав багато неправомірних і антиконституційних рішень, зокрема найскандальніші з них – це рішення №190 про встановлення термінів подачі повідомлень про мирні зібрання та рішення 194 про встановлень місць проведення мітингів», – повідомив голова фракції партії «УДАР» у міськраді Костянтин Єзерський.
У свою чергу керівництво міської та обласної організацій «УДАРу» задоволені голосуванням лівих і правих політичних сил заради однієї мети – розпустити виконком, який довів свою неспроможність працювати в інтересах міста.
«У раді має сформуватися новий виконком із представниками опозиційних сил та нова коаліція, в основу якої увійде «Батьківщина», «Фронт змін» та «УДАР». Якщо цього не відбудеться, то міський голова Сергій Одарич також доведе свою некомпетентність, тому ми вимагатимемо його відставки», – підкреслив голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко.
«Ми розуміємо, що зараз в Черкаській міській раді може настати тимчасова політична криза, але нам із неї потрібно терміново виходити, оскільки навіть двохтижнева затримка в роботі міської ради може дорого коштувати простим черкащанам», – розмірковує голова Черкаської міської організації партії «УДАР» Андрій Кондратенко.
12.04.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter