Одарич: під режисурою "хімічної королеви" в Черкаській міськраді сбивають коаліцію з ПР, КПУ, Батьківщини й Удару

Одарич: під режисурою "хімічної королеви" в Черкаській міськраді сбивають коаліцію з ПР, КПУ, Батьківщини й УдаруНа своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» міський голова Черкас Сергій Одарич повідомив про спробу утворення нової коаліції в Черкаській міській раді.
Перший пост:
«Ну що? Черкаси, як завжди, унікальні. Сьогодні вночі робиться суперспроба утворити нову коаліцію у складі Партіі регіонів, комуністів, Батьківщини і Удару. Бракує лишень Свободи, але вони не пройшли в міську раду. Учасники: прокуратура, податкова, державна адміністраціі, різноманітні інспекціі під загальною режесурою хімічноі королеви :)
У масовці: Саша і Паша»

Другий пост:
«Багато з'явилося гіпотез про причини об'єднання ПР, Батьківщини, КПУ і Удару. Ні, це не розподіл земельних ділянок. Іх ми не розподіляємо. Причина в грошах. Завтра в порядку денному стоіть питання про звернення до Конституційного суду щодо плати за землю. В Черкасах близько десятка орендарів (із кількох тисяч!!!) не перейшли на нову нормативну оцінку землі. До бюджету не надійшло 130 млн грн (це вдвічі більше, ніж минулого року ми освоіли на капремонті доріг). Із цих 130 млн - 103 млн - борг Азоту. Тому і закрутилася ця "каша". Ім дуже не хочеться платити, очевидно, вони вважають, що депутати коштують дешевше»
11.04.2013 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter