Президент Українського єврейського комітету Фельдман поскаржився в Генпрокуратуру на уманську Раду громадських організацій

Президент Українського єврейського комітету Фельдман поскаржився в Генпрокуратуру на уманську Раду громадських організацій Хасиди в Умані остерігаються лише одного - громади міста, повідомляє Вечірня Умань.
До генерального прокурора на уманські громадські організації поскаржився нардеп, президент "Українського єврейського комітету"Олександр Фельдман. Причина скарги - знесення парканів, бигбордів та звернення Ради громадських організацій до відповідних структур через захоплення іноземцями прибережної смуги річки Уманка. Там під час паломництва встановлюють "наметове містечко".
Депутат вимагає від генпрокурора Віктора Пшонки узяти під особистий контроль діяльність "Ради громадських організацій" та вжити заходів, щоб під час паломництва не було міжрелігійних конфліктів. А також, щоб громадські активісти не заважали "розбудові туристичної інфраструктури Умані" "Уманською еврейською асоціацією". Саме на її користь намагалися забрати землю заводу "Мегомметр", а згодом її очільник Соломон фігурував у справі побиття матері-одиначки. Нині у членів Ради громадських організацій уже беруть пояснення правоохоронці...
- Мені дивно, чому вибраний українським народом депутат, уже робить нас винуватими, а не розбирається у ситуації. - розповідає Володимир Гончарук, активіст Ради громадських організацій. - проте ми готові боротися далі. І якщо іноземці будуть порушувати закон, то незалежно від того, скільки у них грошей чи "волохатих рук" у владі, ми будемо діяти. Я впевнений, якщо не стане мене, прийдуть інші. На уманській землі має керувати уманська громада, а не іноземці. І якщо депутат так стурбований прибережною смугою, законність зайняття якої перевіряє прокуратура, то вважаю що це "дзвіночок": там не все "чисто".
04.04.2013 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter