Бондаренко: контролюючі структури тотально перевіряють мене, моїх друзів, кумів та знайомих

Бондаренко: контролюючі структури тотально перевіряють мене, моїх друзів, кумів та знайомихЯк повідомив Провінції голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, в останні дні його родичів, знайомих і навіть кумів тотально перевіряють контролюючі структури. Нагадаємо, що на останній сесії Черкаської обласної ради, реагуючи на виступ А. Бондаренка, голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб пообіцяв створити комісію, яка вивчить обставини замаху на Бондаренка у жовтні 2012 року та розгляне факти утисків членів його родини.
- Минулого тижня почали перевіряти всіх – знайомих, кумів, друзів, - заявив А. Бондаренко. – Як їх вираховують – не можу зрозуміти. Єдиний ймовірний варіант – особи встановлюються по моїм телефонним розмовам. Перевіряють усі – податкова, комітет із захисту прав споживачів...Позачергово перевіряють навіть тих моїх знайомих, хто працює на єдиній системі оподаткування.
За словами Бондаренка, днями через тиск він попросив свою матір продати невеличкий бізнес у Лисянці – «Таксі плюс».
- У неділю на виїзді з Лисянки працівники «Кобри» зупинили мій автомобіль, - розповідає А. Бондаренко. -Влаштували повний огляд машини – перевіряли всю документацію, номер двигуна і таке інше. Завершивши «шмон», не сказали мені жодного слова й поїхали геть. Сьогодні «Кобра» теж працює в Лисянці.
За словами А. Бондаренка, в приватних бесідах перевіряльники співчувають депутатові, але підкреслюють, що повинні виконувати розпорядження керівництва.
01.04.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter