"Свій-чужий": Томенко пояснив черкаським телеглядачам, який нардеп для Черкащини "харашо", а який "плохо"

"Свій-чужий": Томенко пояснив черкаським телеглядачам, який нардеп для Черкащини "харашо", а який "плохо"«У парламенті є дві групи депутатів, які своєю діяльністю пов’язані з Черкаською областю», – зазначив під час інтерв’ю Черкаській обласній ТРК «Рось» народний депутат Микола Томенко, відповідаючи на запитання, чи буде ефективним міжфракційне об’єднання «Черкащина», яке створено нещодавно у Верховній Раді.
«Перша група депутатів – це провладні депутати, що об’єдналися у чергове міжфракційне об’єднання, яких у парламенті вже кілька десятків, з метою захистити або підтримати владу – Віктора Януковича, Миколу Азарова, Сергія Тулуба та інших чиновників, які приїхали тимчасово керувати Черкащиною в своїх інтересах», – пояснив Микола Томенко.
«І є депутати-опозиціонери, які з принципових питань не вступали до такого об’єднання. Ну як ми можемо з ідеологічних та політичних міркувань об’єднатися з Вадимом Колесніченком та Володимиром Олійником, які щоденно розповідають, що ми повинні бути вдячними Януковичу, Азарову та Партії регіонів за покращення життя?! Тому наше об’єднання опозиційних депутатів-черкащан не вважає за необхідне декларативно заявляти і створювати якесь об’єднання. На відміну від провладних, ми щоденно працюємо в інтересах черкащан, які постійно мешкають в Черкаській області. Саме до нас звертаються, щоб не допускати закриття пологових будинків, лікарень, шкіл. До нас звертаються люди, які зазнають утисків від міліції, податкової чи пожежників, і ми на це реагуємо», – зазначив Микола Томенко.
Для прикладу того, що провладні депутати, як і депутати-мажоритарники, що обирались від Черкащини, страшно далекі від народу, Микола Томенко згадав нещодавнє голосування за дуже важливий для селян законопроект. Так, мажоритарники Володимир Зубик, Геннадій Бобов, Валентин Ничипоренко, Антон Яценко не голосували за подолання вето чи навіть за нову редакцію закону, яка би давала можливість збільшити закупівельну ціну на молоко та захистити селян від обману посередницькими компаніями, які не розраховуються за купівлю молока. Тільки один мажоритарник від Черкащини – Віктор Тимошенко – підтримав опозицію у голосуванні за цей законопроект і то – щоб направити цей закон на доопрацювання.
«Тому треба чітко розрізняти тих народних депутатів, які прийшли у Верховну Раду від Черкащини і служать владі, і тих, які захищають черкащан», – підсумував Микола Томенко.
01.04.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter