Того, хто впав, - підштовхни: екс-мер Черкас Олійник провів черговий сеанс викриття вчорашніх соратників Тимошенко й Луценко

Того, хто впав, - підштовхни: екс-мер Черкас Олійник провів черговий сеанс викриття вчорашніх соратників Тимошенко й Луценко  «Правда, яку скаже про тебе, сьогоднішнього, твій учорашній соратник – є правдою в квадраті…» За рівнем «мочилова» екс-прем`єра Тимошенко та екс-міністра МВС Луценка їх учорашньому соратнику, екс-меру Черкас, Володимиру Олійнику немає рівних.

За інформацією прес-служби Партії регіонів, народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник вважає, що закордонні політики не мають права «ховати під парасольку політичної недоторканості» кримінальних злочинців.
«Вчора засоби масової інформації розповсюдили чергову заяву Ю.Тимошенко, в якій вона твердить про те, що справа проти неї сфальсифікована з політичних мотивів, а вона невинна. На жаль, цю невигадливу лінію самовиправдання екс-прем’єр-міністра підтримують деякі закордонні політики і чиновники, які вперто ігнорують реальний стан справ», - зауважив політик.
За словами Володимира Олійника, деякі закордонні політики і чиновники ігнорують те, що людина, яка стверджує про свою невинуватість, 19 січня 2009 року зрадила національні інтереси України, в шахрайський спосіб, шляхом фальсифікації директив українського Уряду, змусила своїх підлеглих підписати кабальний контракт на постачання і транзит газу між Україною і Російською Федерацією.
«Збитки нашої держави і громадян від цієї шахрайської оборудки набагато перевищили всі збитки, спричинені всіма злочинцями, разом узятими, які відбувають покарання в Україні. Жорстока криза національної економіки, втрата людьми робочих місць і засобів для існування, зростання тарифів і цін, посилення соціального розшарування і несправедливості, чотирикратне збільшення національного боргу – все це прямі наслідки драконівського контракту, який змусила укласти Тимошенко», - нагадав депутат.
Він також зауважив, що закордонні політики і чиновники намагаються перевести в політичну площину справу людини, яка неодноразово затримувалась правоохоронними органами і була звинувачена у несплаті податків, контрабанді, підкупі посадових осіб, в тому числі суддів. «Відбувалось це, зокрема, ще й тоді, коли Тимошенко не була політиком. Тільки отримана нею згодом депутатська недоторканість і високі державні та політичні посади дозволили Тимошенко розвалювати справи проти неї та уникати справедливого суду. Натомість її прізвище фігурує у вироках у кримінальних справах, винесених судами Швейцарії, США, Росії», - підкреслив Володимир Олійник.
«Вчора також прозвучали невдоволені оцінки вироку ще одному «діячу опозиції» Ю.Луценку, який насправді використовував владу міністра внутрішніх справ для того, щоб коштом платників податків літати відпочивати на море, не погребував незаконно присвоїти своєму цивільному водієві спеціальне військове звання, за рахунок бюджету подарувати йому квартиру, в якій сам Луценко прописався. Ця людина в розпал кризи бездумно і безконтрольно витрачала кошти платників податків на придбання дорогих автомобілів, проведення розважальних заходів. Ця людина, до речі, заплямувала репутацію та імідж України п’яним дебошем в аеропорту Франкфурта. І ось про цих людей деякі закордонні політики і чиновники говорять, що вони повинні мати можливість повною мірою брати участь в політичному житті», - звернув увагу парламентарій.
По-перше, за словами депутата, щодо цих «стовпів демократії» українські громадяни зробили однозначний висновок, і на демократичних виборах відмовили їм у довірі. «А по-друге, просування у політику, під парасольку недоторканості, кримінальних злочинців, осіб, які цинічно зловживали владою і коштами платників податків – це виклик самим основам демократії і правосуддя», - переконаний Володимир Олійник.
«Ми вважаємо неприпустимим таке безцеремонне і необґрунтоване втручання у внутрішні справи України, в правосуддя і в демократичні політичні процеси, які відбуваються в нашій державі. Ми рішуче протестуємо проти такого втручання», - підкреслив парламентарій.
29.02.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter