Європейський суд розпочав розгляд справи "Даценко проти Центрвиборчкому"

Європейський суд розпочав розгляд справи "Даценко проти Центрвиборчкому"Європейський суд з прав людини взяв до розгляду скаргу невизнаного ЦВК переможця минулорічних парламентських виборів по мажоритарному округу №197 Леоніда Даценка. Про це секретар суду повідомив скаржника відповідним листом, інформують у Черкаській організації «Фронту Змін».
"Суд розгляне скаргу, як тільки це буде можливо. Розгляд здійснюватиметься на основі наданих інформації та документів", – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що на окружній виборчій комісії №197 відбувались грубі порушення закону, внаслідок яких на сервері ЦВК з’явились сфальсифіковані дані по 18 виборчих комісіях, які суттєво різнились із даними у протоколах із мокрими печатками з цих дільниць. ЦВК оголосила округ проблемним.
Член політичної партії "Фронт змін", висуванець ВО "Батьківщини" Леонід Даценко, пройшовши всі українські судові інстанції, звернувся із скаргоюдо Європейського суду з прав людини. До розгляду він надав копії протоколів із мокрими печатками із усіх 146 виборчих дільниць свого округу, та інші матеріали, які підтверджують вкрадену у нього перемогу.
Місяць тому Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу переможця іншого черкаського "проблемного" округу №194 – "батьківщинівця"Миколи Булатецького.
18.03.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter