В Умані "могильників Якуневича" викликають на допити

В Умані "могильників Якуневича" викликають на допитиЯк інформують у прес-службі «Фронту Змін», 12 березня учасників флеш-мобу "Похорони Якунєвіча" в Умані, приуроченого до третьої річниці інавгурації чинногопрезидента, викликали у відділення міліції для надання пояснень.
Їм повідомили, що Черкаською обласною прокуратурою проти них відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України "хуліганство". Деякі вже отримали повістки.
Депутат міської ради від "Фронту Змін" Максим Поляков, який одним з перших отримав повістку, переконаний, що підстав для звинувачення учасників акції в хуліганстві немає.
"Міліція була присутня на нашому заході, бо напередодні ми згідно закону письмово повідомили міську владу про проведення акції й попросили правоохоронні органи забезпечити громадську безпеку. Під час флеш-мобу працівники міліції, СБУ, міської влади супроводжували нас, спілкувалися, але жодного слова про порушення закону не казали, не було жодного зауваження. Якби нам сказали, що ми якось порушуємо закон, ми б відреагували на зауваження. А тепер нас викликають на допити і інкримінують хуліганство, – сказав Максим Поляков. – Я вважаю, що ці повістки – ніщо інше, як боротьба з опозицією. На нас намагаються тиснути всіма можливими способами. Але ми відстоюватимемо свої права надалі".
Флеш-моб "Похорони Якунєвіча" пройшов 25 лютого в місті Умань. Учасники пройшли жалобною ходою центром міста з траурними вінками та символічною труною і поклали їх під приміщенням міської ради.
14.03.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter