Томенко просить Пшонку з`ясувати, хто і за які кошти утримує вертолітний майданчик у Пекарях

Томенко просить Пшонку з`ясувати, хто і за які кошти утримує вертолітний майданчик у ПекаряхНародний депутат Микола Томенко звернувся до Генерального прокурора України та Гендиректора державного підприємства “Украерорух” з проханням надати вичерпну інформацію щодо умов фінансування та експлуатації скандального гелікоптерного майданчика біля Тарасової гори у Каневі.
«Приємно, що після візиту трьох народних депутатів, яких представники приватної охоронної фірми не пустили 9 березня на територію вертодрому, 11 березня раптом з’ясувалося, що з 1 березня 2013 року вертодром «почав свою операційну діяльність», – зауважив Микола Томенко.
Він нагадав, що будівництво цього гелікоптерного майданчика здійснювалося за кошти платників податків у рамках реалізації Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини Євро-2012. Офіційне відкриття вертодрому відбулося ще 19 вересня 2011 року за участю тодішнього віце-прем’єра Бориса Колеснікова та голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.
З огляду на це, Микола Томенко вимагає у Генпрокуратури з’ясувати, чому об’єкт, що був побудований за бюджетні кошти з метою його використання під час Євро-2012, офіційно відкритий ще до початку Євро-2012, не використовувався за цільовим призначенням у відповідний період. А також, на що витрачались кошти із фінансування будівництва та утримання даного вертодрому, який був введений в експлуатацію, за повідомленням ДП «Украерорух» більш як за півроку після проведення Євро-2012 – лише 1 березня поточного року?
Звертаючись до Гендиректора державного підприємства «Украерорух», Микола Томенко хоче з’ясувати, хто і яким чином здійснює фінансування утримання даного об’єкту, скільки коштувало у минулому році та коштуватиме у поточному нашій державі (тобто платникам податків) утримувати даний вертодром. Чому цей державний об’єкт охороняє приватна фірма під назвою «Легіон»? А також – які умови організації та скільки коштуватиме туристам використання вертодрому для відвідування Шевченківських місць на Черкащині?
12.03.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter