Майборода вимагає від Тулуба: звіту, гроші на томограф в онкодиспансер та гроші на хворих "Фрезеніуса"

Майборода вимагає від Тулуба: звіту, гроші на томограф в онкодиспансер та гроші на хворих "Фрезеніуса" Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода направила звернення голові облради Валерію Черняку та голові ОДА Сергієві Тулубу, текст якого – нижче:

Шановний Валерію Петровичу! Шановний Сергію Борисовичу!
Відповідно до ст. 13 закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 34 закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішенню сесії обласної ради № 19-26/УІ від 28.12.2012 «Про план роботи обласної ради на 2013 рік» пропоную:
1.Внести в порядок денний наступної сесії питання «Звіт голови обласної державної адміністрації про виконання програм економічного і соціального розвитку Черкаської області та делегованих обласною радою повноважень».
2. При розподілі вільного залишку коштів виділити 700 тисяч гривень на ремонт комп`ютерного томографа обласного онкологічного диспансеру.
3. При розподілі вільного залишку коштів виділити 11 мільйонів гривень на погашення заборгованості за 2012 рік та оплату послуг гемодіалізу центру «Фрезеніус».
Як зазначає Л. Майборода, в разі відмови голови ОДА Тулуба виконувати законодавство - про щорічний звіт перед радою - депутати від опозиції звернуться до прокуратури і до суду з вимогую дати оцінку порушення головою ОДА ст. 34 Закону України "Про місцеві державні адміністрації".
12.03.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter