Опозиція просить Рибака забрати депутатський мандат у коняра Ничипоренка. Він ще й досі за документами - підприємець

- Створюю комітет "Рівність депутатських можливостей":). Це жарт-звичайно, - повідомляє у своєму блозі на «Українській правді» народний депутат Микола Княжицький.
...Прошу панів Рибака і Макеєнка терміново подати до суду подання про позбавлення повноважень депутатів з фракціі партії регіонів. Ось обгрунтування і список депутатів.

Адже відповідно до статті 3 Закону України "Про статус народного депутата України" народний депутат не має права займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків народного депутата час.

Згідно зі статтею 50 ЦК фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому законом.

Відповідно до статті 4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, а також вчинення інших реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру.

Згідно зі статтею 46 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" фізична особа позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Доступ до даних Єдиного державного реєстру (ЄДР) відкритий на сайті http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html

Як вбачається з даних ЄДР, серед наротутдних депутатів, що входять до складу фракції ПР, є цілий ряд діючих приватних підприємців (в ЄДР є записи, що підприємець перебуває в стадії припинення підприємницької діяльності, але саму діяльність не припинив – відповідний запис про остаточне припинення діяльності в ЄДР відсутній).
Опозиція просить Рибака забрати депутатський мандат у коняра Ничипоренка. Він ще й досі за документами - підприємець

Станом на 05.03.13 ЄДР засвідчує факти, що діючими приватними підприємцями є 11 нардепів від ПР. Зокрема, НИЧИПОРЕНКО ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ, Жашківська районна державна адміністрація Черкаської області - в стані припинення підприємницької діяльності.

Повністю список депутатів – тут.
05.03.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter