Депутат-"фронтовик" Черкаської райради: дзвонять і питають - скільки заплатити, щоб ми підтримали бюджет

Депутат-"фронтовик" Черкаської райради: дзвонять і питають - скільки заплатити, щоб ми підтримали бюджет Завтра, 5 березня, має відбутися пленарне засідання Черкаської районної ради. Депутати знову розглядатимуть районний бюджет на 2013 рік. На попередньому засіданні 28 лютого через неголосування за бюджет фракції "Фронту змін" у райраді це питання, як і програму соціально-економічного розвитку району, не прийняли.
– Доповідач розказував, як у нас все виконується і перевиконується на 120%, про шалені прямі інвестиції, про середню зарплату в 2,5 тис... Були ключові питання, які наштовхнули нас на обурення й протест. Про яку позитивну динаміку можна говорити, якщо, скажімо, борги із заробітної плати в районі майже 3 млн. грн., тікають інвестори? Пішла компанія "Бондюель", складною є ситуація із заводом продтоварів "Верес" у Мошнах. Їм так "закрутили гайки", що керівництво почало звільняти людей і скорочувати обсяги виробництва й промислові потужності. Близько 500-900 осіб буде звільнено з роботи. Кілька підприємств змінили свою юридичну адресу з Черкаського району на місто Черкаси. Тепер податки будуть сплачуватися в Черкасах. Це все через спілкування з Черкаською районною адміністрацією. Підприємства вирішили, що їм легше буде працювати в Черкасах і залишити район, – говорить депутат Черкаської райради від "Фронту змін" Анатолій Яріш. – Ми висловили позицію по виконанню програми, дали негативну оцінку роботі Черкаської райдержадміністрації й запропонували депутатам не голосувати. Це знайшло підтримку. Оскільки на сесії були присутні 27 депутатів, то наші три голоси стали вирішальними і програму не прийняли. До речі, такого не траплялося, щоб за виконання програми соціально-економічного розвитку не голосували. А це, вважаю, серйозний дзвінок для влади Черкаського району в особі Черкаської районної держадміністрації.
За словами Анатолія Яріша, на опозиційних депутатів тиснули керівники району з тим, щоб вони підтримали бюджет.
– Були й інші спроби тиску – одному з наших депутатів дзвонили і питали, скільки треба заплатити, щоб фракція проголосувала, – зазначає "фронтовик". – А на завтра терміново викликають депутатів-"регіоналів", щоб дібрати голоси в підтримку бюджету, бо на минулому засіданні їх було мало – з фракції з 16 осіб присутня була лише половина.
04.03.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter