Яценюку не дали виступити на засіданні Уряду

Прем'єр-мінімтр України Микола Азаров не надав слова представникам опозиції на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.
Опозиція кричить: “Ганьба!”.
Нардепи від опозиції вимагають надати їм слово на засіданні уряду.
“У нас записано ще для обговорення і міністри, і губернатори, і представники профспілок, народні депутати — приблизно 16 чоловік. Регламент вичерпано. Пропоную надати слово від імені народних депутатів — голові ВР, заключне слово буде мати президент. Всі виступи осіб, які записались, будуть розміщені на урядовому порталі, вивчені і по ним будуть зроблені висновки”, — сказав М.Азаров.
Після цього А.Яценюк звернувся з проханням надати слово опозиції. Прем’єр в совю чергу, відповів йому: “Арсенію Петровичу, ви колишній член уряду, знаходитесь на засіданні уряду, а не у ВР і повинні підчинятись регламенту роботи Кабінету Міністрів”.
А.Яценюк на ці слова прем’єра зазначив, що під час виступу прем’єра у ВР, його слухають.
“Ми вам, коли знаходились в опозиції, не заважали працювати. Не було такого випадку, щоб ми приходили і зривали засідання уряду. Я нікому не дам зірвати щасідання уряду. Рішення прийнято, пропозиції у письмовому вигляді, ми їх розмістимо на урядовому порталі і міністерства отримають доручення вивчити всі пропозиції опозиції”, — наголосив прем’єр.
Після цього представники опозиції залишили засідання уряду з криками “Ганьба!”. Після цього засідання продовжилось.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, на сьогоднішньому засіданні Кабміну розглядається проект Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 — 2014 роки (проект постанови Кабінету Міністрів України).
Нагадаємо, що 30 січня на засіданні Уряду Прем’єр-міністр підкреслив, що Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки,яка зараз доопрацьовується робочою групою, має містити положення про стимулювання інвестиційної активності суб’єктів малого підприємництва, зокрема шляхом надання мікрокредитів для започаткування та ведення власної справи.
Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Микола Азаров запевнив, що в Україні малому і середньому бізнесу будуть надаватися кредити з низькими відсотковими ставками, що передбачається Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.
Також повідомлялось, що журналістів, телеоператорів та фотографів не пустили в зал засідань Кабінету міністрів.
27.02.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter