Черкаська облрада: на Соборній пройшов "багаточисельний мітинг" на честь 3-річчя інавгурації Януковича

Черкаська облрада: на Соборній пройшов "багаточисельний мітинг" на честь 3-річчя інавгурації ЯнуковичаЗа інформацією прес-служби Черкаської облради, 25 лютого на Соборній площі м. Черкаси за ініціативи міської організації Партії регіонів і підтримки фракцій Партії регіонів міської та обласної рад, громадськості та жителів обласного центру відбувся багаточисельний мітинг, приурочений до третьої річниці інавгурації Президента України Віктора Федоровича Януковича.
Відкрив цей захід голова міської організації, депутат обласної ради Володимир Ходак і надав слово першому заступнику голови обласної організації Партії регіонів, депутату обласної ради Миколі Тимошенку. Він, зокрема, сказав, що цього дня виповнюється три роки з часу, коли до виконання своїх обов’язків Президента України приступив Віктор Янукович. Саме його передвиборну програму «Україна для людей» у 2010 році найбільше підтримали люди.
Глава держави всі ці роки послідовно виконує передбачені програмні засади, внаслідок яких в країні здійснюється реформування економічних та соціальних відносин. Окремим орієнтиром у здійсненні намічених перетворень є програма економічних реформ. Її виконання дозволяє країні поступово рухатися вперед, а відтак запроваджувати в життя нові соціальні ініціативи, в першу чергу для тих категорій населення, які потребують підтримки держави.
У своїх виступах учасники мітингу висловили підтримку дій Президента, голови облдержадміністрації, місцевої влади та органів місцевого самоврядування, що спрямовані в інтересах мешканців Черкащини.
26.02.2013 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter