Черкаські "фронтовики" увійшли в тіньову адміністрацію "моніторів Тулуба"

Черкаські "фронтовики" увійшли в тіньову адміністрацію "моніторів Тулуба"Черкаська обласна організація політичної партії "Фронт змін" долучилася до роботи «тіньової обладміністрації» при Раді опозиційних сил Черкащини. Про це повідомила голова осередку, депутат обласної ради Наталія Старікова.
– Ми готові працювати в плані вироблення пропозицій, обговорення спірних питань, приймати участь у роботі постійних комісій та робочих груп. Беремо на себе соціально-економічний напрямок, а також освіту, медицину та екологію, – сказала Наталія Старікова.
Вона повідомила, що за результатами 2012 року у промисловому виробництві області зафіксовано зниження обсягів на 4,5% порівняно з позаминулим роком. Особливе зменшення виробництва – у машинобудівній галузі (12,9%), хімічній (6,6%) і харчовій (4,4%).
– Це непокоїть, адже навіть на перший погляд незначні економічні негаразди напряму впливають на добробут людей. Хтось утратив роботу чи звільнився сам, хтось втратив можливість на якісну освіту... У непрацюючих із часом знижується рівень кваліфікації і таким людям підчас важко знайти роботу. Ще один приклад негативної тенденції минулого року – збільшення імпорту (на 78,1%). Це говорить про те, що більше продукції завозиться на Черкащину. Наші ж підприємства отримують менше замовлень, деякі взагалі зупиняються. А це знову втрата робочих місць. Що, в свою чергу, також впливає на відрахування податків до бюджету. А малий бюджет означає не дофінансовані освіта, медицина і культура, – зауважила Наталія Старікова. – На черговому пленарному засіданні сесії обласної ради голова обладержадміністрації Сергій Тулуб має прозвітувати перед депутатами про результати в соціально-економічному житті, що їх область досягла під його орудою в минулому році. Хотілося б почути його позицію.
Як заявив депутат Уманської міської ради від "Фронту змін" Максим Поляков, опозиція робитиме рішучі кроки в напрямку вирішення проблем у згаданих галузях.
– В економічному секторі ми будемо чітко моніторити, залучати фахівців, звертатися до прокуратури, КРУ. Депутати міських та обласної ради, яким виборці делегували свої повноваження, будуть захищати права людей, шукати розкрадені кошти, повертаючи їх у бюджети, – наголосив Максим Поляков.
13.02.2013 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter