Уманська опозиція закидає місцевій владі неприродню любов до вугілля з Донецьку

Уманська опозиція закидає місцевій владі неприродню любов до вугілля з ДонецькуОпозиційні депутати в Уманській міській раді розкрили схему розкрадання бюджетних коштів на тендерах по закупівлі вугілля для міських шкіл. Як заявив депутат від "Фронту змін" Максим Поляков, таким чином чиновники привласнюють гроші не один рік.
"Минулого року міське управління освіти купувало вугілля за найдорожчою ціною – 1450 гривень за тонну. При тому, що на тендер висувалися й набагато дешевші пропозиції. Цього року ми вирішили проконтролювати процедуру тендерної закупівлі. Ми прийшли на засідання тендерної комісії разом із журналістами. Побачили три пропозиції: від уманської фірми по 1000 гривень за тонну, від черкаського "Облпалива” по 1250 гривень і від донецької фірми, яка перемогла і в минулому році, по 1750 гривень, – розповів Максим Поляков. -– Коли тендерна комісія побачила стільки народу, вона довго з кимось радилась по телефонах, а потім оголосили, як би тендер не відбувся, але переможця буде названо лише через 20 днів".
При цьому, як інформує Поляков, вугілля в школи давно завезене.
"Регіонали" тільки кажуть, що в бюджеті бракує грошей. Гроші є, але не для всіх", – додав він.
Із цього приводу опозиція звернеться до правоохоронних органів, а також ініціює в кожному районі Черкащини перевірку всіх "шкільних" тендерних закупівель.
12.02.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:46 13.02.2013 melet:
В Уманській міській раді одна опозиційна фракція ВО "Батьківщина" і один позафракційний опозиційний депутат - Свободівець. Максим Поляков немає відношення ні до одних, ні до інших. За офіційними документами він і досі знаходиться у "провладній більшості". А ці замовні статті для "піару" - уже набридли :(