Черкаська опозиція висловила "фе" "непочуям" та "непокращам" з Партії регіонів

Учасники сьогоднішнього опозиційного мітингу ухвалили резолюцію «ні – соціальному Чорнобилю!». У тексті, зокрема, зазначається, що «за два роки при владі Президент Віктор Янукович і Партія регіонів перетворили обіцяне «покращення життя вже сьогодні» і «почую кожного» на - «здеремо три шкури вже сьогодні» і «посадимо кожного».
Опозиціонери вважають, що «отримавши майже абсолютну владу, Віктор Янукович і Партія регіонів стали ще жорсткіше гнобити український бізнес, відверто по-рейдерськи відбираючи привабливі підприємства, цькуючи їх податковими перевірками, додушуючи непомірними поборами. Не маскуючись, відверто і цинічно, як, наприклад, заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб на сесії обласної ради, що хто не ділиться - той матиме проблеми».
Крім того, «лише в Черкасах за останні півроку влада поставила питання про відміну пільгового проїзду для пенсіонерів, закриття пологового будинку, дитячої поліклініки, розпуск муніципального оркестру, продаж приміщення музичної школи та міського будинку культури. І все це на фоні просування за бюджетні кошти усіляких сумнівних проектів, типу зведення багатомільйонного льодового палацу чи закупівля секонд-хендівських автобусів, дерибану заповідної Соснівки, розбазарювання берегів Дніпра для задоволення бажань місцевих царьків, як то було з Андрєєвською дачею...»
Опозиція не висуває вимог до влади, бо «вона нас не чує».
- Ми закликаємо суспільство об’єднуватися і виходити на вулиці, оскільки це єдиний спосіб усунути від влади хунту Януковича! Протиставимо нинішньому режиму - об’єднану народну опозицію, - йдеться в тексті резолюції.
23.02.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter