Від імені і за дорученням "донецьких" екс-мер Черкас Олійник пригрозив опозиції "силовим способом"

Від імені і за дорученням "донецьких" екс-мер Черкас Олійник пригрозив опозиції "силовим способом"Партія регіонів може розблокувати трибуну силовим способом, якщо 19 лютого провладних депутатів буде більше, ніж 226, повідомляє Українська правда.
Таку думку у коментарі журналістам депутат від ПР Володимир Олійник.
За його словами, протягом поточного тижня, коли Верховна Рада не працювала, майже кожного дня у ВР були присутні від 225 до 240 депутатів. Однак працювати у них не було змоги.
"Якщо не будо досягнуто домовленості, то при наявності 240 депутатів, ми матимемо моральне право розблокувати трибуну", - сказав він.
За його словами. є два варіанти розвитку подій - "застосування пасивної сили" (депутати від ПР приходять і займають трибуну раніше, ніж опозиція), та, власне, силовий варіант розблокування, який є " неприйнятним".
"Я категорично проти бійки, але ті, хто сьогодні стоять біля трибуни, теж чекають на компроміс, бо їхні лідери по ночах блокують місця біля дружин, а хлопці ходять сюди", - сказав
Він також нагадав, що для того, щоб президент мав право застосувати тридцятиденну норму для розпуску парламенту, має відкритися сесія. А якщо вона не відкрилася, то означає просто, що "депутати подовжили собі канікули".
08.02.2013 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter