"Юний" депутат Поляков "котить діжку" на вічного мера Умані Бодрова

"Юний" депутат Поляков "котить діжку" на вічного мера Умані БодроваПрес-служба Уманського Фронту Змін оприлюднила текст відкритого листа депутата Уманської міськради Максима Полякова до міського голови Умані Юрія Бодрова. Депутат надіслав його меру після того, як на сесії висунув очільнику міста ряд звинувачень щодо утиску свободи слова та боротьби з діяльністю об’єднаної опозиції в Умані. Депутата міськради цікавило питання законності проведення тендерів на закупівлю вугілля для міських закладів освіти. Максим Поляков зазначив, що за наявною в нього інформацією зі ЗМІ минулого року переможцем тендеру стала фірма донецька фірма, яка запропонувала 361 460 гривень замість черкаської фірми, яка запропонувала нижчу ціну – близько 232 776 гривень. Таким чином міський бюджет втратив 128 684 гривень.
У відповідь на питання Максима Полякова очільник міста Умань, Юрій Іванович Бодров заявив, що той ще зовсім юний і натякнув, що підтримка опозиціонера народними депутатами нічого не варта. Юрій Бодров стверджував, що «завтра буде тут 35 депутатів, якщо я захочу. І вони будуть розповідати хто такий є Поляков».
Юрію Івановичу!
31 січня 2013 року під час 34-ї сесії Уманської міської ради Ви у відповідь на запитання щодо Вашої діяльності (точніше бездіяльності в багатьох випадках) заявили, що я ще зовсім юний і натякнули, що підтримка мене народними депутатами нічого не варта. Ви стверджували: «Завтра тут буде 35 депутатів, якщо я захочу. І вони будуть розповідати хто такий є Поляков».
Уманчани вже втомились від вкрай важкої ситуації в місті: від безробіття,від старшенно розбитих доріг, невирішених питань з водопостачанням, палаючим сміттєзвалищем та жахливої ситуації в Уманській міській лікарні, від відсутності результатів залучення інвестицій в економіку міста Умань. Справжній господар і реальний очільник міста ніколи не допустив би подібної ситуації.
Я переконаний,що корупцію та зубожіння в місті Умань не підтримає жодна розсудлива людина. Тому відкрито звертаюсь до Вас, як до голови міста Умань із закликом показати своїм прикладом, як має поводитись «справжній дорослий чоловік» та підтвердити свої слова діями – на наступну сесію міської ради привезти на свою підтримку бодай одного діючого народного депутата України.
Я впевнений, що жоден депутат Верховної Ради України не підтримає корупцію та зубожіння. Мабуть ціле місто чекає наступної сесії міської ради, щоб побачити тих діючих депутатів ВР, які виступлять на підтримку голови Умані. Якщо ж таких не знайдеться, то Ви ще раз підтвердите, що втратили легітимність як міський голова і Вам час йти у відставку.
05.02.2013 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter