Майборода: в бюджеті області на перевезення 4 здорових Черняка, Касяна, Вовченка й Семирея закладено майже вдвічі більше, ніж на транспортування всіх хворих дітей Черкас

Майборода: в бюджеті області на перевезення 4 здорових Черняка, Касяна, Вовченка й Семирея закладено майже вдвічі більше, ніж на транспортування всіх хворих дітей ЧеркасЧеркаські опозиціонери обурені перерозподілом бюджетних коштів на користь чиновників, повідомляє gazeta.ua.
"На транспортні витрати пов'язані з перевезенням чотирьох чиновників обласної ради – голови, двох його заступників та керівника майна в обласному бюджеті закладено 1 мільйон 166 тисяч гривень, – каже депутат обласної ради Любов Майборода. – У той час як на перевезення хворих дітей заклали удвічі менше – 657 тисяч гривень. Зарплата заступника мера Беззубенка – понад 10 тисяч гривень. А рядовим працівникам департаменту медицини міської ради врізали зарплати на 30%. Губернатор Сергій Тулуб разом із пенсією отримує від держави 38 тисяч гривень щомісяця. Це при тому, що всі в області знають, що ця людина є мільйонером. В обласному онкодиспансері вийшов із ладу прилад комп'ютерної томографії. Звісно, на його ремонт потрібних 800 тисяч немає. Минулого року в бюджеті області було закладено 3 мільйони 700 тисяч гривень на те, щоб по обласному телебаченні й радіо "Рось" славословилися чиновники від провладної партії. Зараз влада затіяла реформу екстреної медицини. Мовляв, "швидка" доїжджатиме в найдальше село за 20 хвилин. Я вважаю, що "швидка" перетвориться на медичне таксі, коли якість саме медичних послуг буде на низькому рівні. Думаю, що так хтось у Києві відмиває кошти державного бюджету".
04.02.2013 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:51 04.02.2013 JILLY:
Нащадки Берії продовжують справу своїх вчителів. Геть комуняцьку номенклатуру!!