Опозиція пікетувала УМВС, вимагаючи звільнення Дернового

Опозиція пікетувала УМВС, вимагаючи звільнення ДерновогоСьогодні об`єднана опозиція Черкащини піукетувала приміщення УМВС області, повідомляє Дзвін.
Опозиція вийшла на вулицю, обурена затриманням керівника черкаської міської організації ВО “Свобода” Андрія Лупка.
“Я переконаний, що міліція Губського навіть не допитувала, однак постійно “наглядає” за активістами “Свободи”. Влітку, пригадуєте, в Каневі за абсурдним звинуваченням затримували двох молодих активістів, нещодавно провокацію вчинили щодо активіста Василя Тертичного, днями в Києві було побито колишнього керівника черкаського обласного виборчого штабу ВО “Свобода”, народного депутата Едуарда Леонова. А коли в ситуацію втрутився інший депутат Андрій Іллєнко, то міліція доповіла, що останній побив кілька десятків молодих спортсменів. А ще днями п’ятеро народних депутатів від опозиції зайшли у Киїську міську раду, то чиновників приїхали охороняти два автобуси “Беркуту”. Міліція у своєму прагненні захищати владців дійшла до повного абсурду. Скоро “з метою захисту громадян”, як завжди значиться в правоохоронних звітах, “Беркут” буде хапати тих громадян прямо під їхніми під’їздами і везти в каталажки”, – зазначив народний обранець.
Його підтримав і невизнаний ЦВК народний депутат по 197 виборчому округу, лідер Об’єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.
“Те що відбулось із нашим побратимом Андрієм Лупком – це ланка одного і того ж ланцюга дій того антинародного режиму, який створив Янукович і його банда. Всі ми прекрасно пам’ятаємо, як влітку минулого року наших хлопців-патріотів, які вийшли на захист української мови, працівники спецпідрозділів міліції по-звірячому викидали із майдану, захоплювали депутатів Черкаської міської ради. Ще зовсім недавно, на виборах депутатів Верховної Ради, замість того, щоб захищати волевиявлення українців, ці бандити у формі кришували фальшування, захоплювали приміщення окружної виборчої комісії на 197 окрузі, на 194 окрузі міліціянти, на чолі з паном Дерновим, стали головними фальсифікаторами. І сьогодні вони продовжують свою репресивну політику, як цепні пси нинішнього антинародного режиму”, – заявив Леонід Даценко.
Він наголосив, що Об’єднана опозиція Черкащини продовжуватиме наполягати на одній із ключових своїх вимог до влади – на відставці Валерія Дернового, який вже неодноразово “засвітився” на виборчих скандалах, а свого часу за виборчі “подвиги” у Мукачеві навіть був засуджений.
У той час, як слово передали двом відважним черкаським опозиціонеркам, депутатам обласної ради Наталії Старіковій та Любові Майбороді, Юрій Сиротюк заніс свої депутатські запити безпосередньо до Валерія Дернового.
01.02.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter