НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: ЗВИЧАЙНИЙ ФАШИЗМ

НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: ЗВИЧАЙНИЙ ФАШИЗМ29 січня вкотре згадували подвиг Героїв Крут – кількасот київських студентів, котрі власним життям намагалися врятувати Україну від окупації, вступивши в останній бій з в рази переважаючим військом.
Подвиг? Так! Життя покладене на вівтар історії, в ім’я прийдешніх поколінь!
Дивлюся на вшанування пам’яті Героїв у Черкасах.
Натовп різношерстих хлопчаків, більшість з яких нічого не знають про події 1918 року і яким ці події байдужі. Для них важливо – натовп. Орда, де вони почувають себе сильними.
Гасла - «знищити», «запалити новий вогонь», «наша країна – наші правила», «герої не вмирають – вмирають вороги».
Схаменіться! Звідки стільки люті?
Герої Крут не нищили, не палили. ВОНИ ЗАХИЩАЛИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ.
Навіщо було палити прапори Партії Регіонів? Вона до вказаного заходу немає жодного відношення.
Я Вам скажу навіщо. Визначено ворога. Не окупанта, не ворожого солдата. Визначено ворогів з числа українців, які стоять на інших ідейних засадах.
А це вже трохи інше. Смолоскипна хода, публічне спалення партійної атрибутики опонентів.
В історії вже є назва цьому явищу – фашизм. Згадайте гітлерівські «пивні марші», публічне спалення книг німецьких класиків. Це все вже було. І обернулося значною трагедією.
За відсторонене споглядання за зростанням гітлерівської НСДРП людство розплатилося мільйонами життів. І починали німці з самих же німців.
Цитую спітч організатора акції, керівника Черкаського обласного осередку «Свободи» Юрія Ботнара: «… сокільці, як однолітки крутянців, спалили прапори антинародної правлячої партії, яка є ідейним та фактичним наступником справи більшовицьких катів, щоправда перефарбованим. Цим самим молоді націоналісти наголосили, що сама ця партія та людиноненависницька ідеологія олігархокомунізму має бути знищена, як і їхня символіка».
Юначе! Партія – це люди. Ви без вагань готові їх знищити? Я раджу Вам передивитися старий, але дуже повчальний фільм Михайла Рома «Звичайний фашизм». Ви хочете бути таким же катом? Будувати «освенцими», розширювати залізною рукою українські землі?
Я раджу передивитися цей фільм усім. Фашизм насувається. А ми знову стоїмо осторонь і споглядаємо.

Popesku
01.02.2013 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter