Малиновський: Соцпартія не співпрацюватиме з владою та не буде об`єднуватись із об`єднаною опозицією

Малиновський: Соцпартія не співпрацюватиме з владою та не буде об`єднуватись із об`єднаною опозицією Як заявив голова Черкаської обласної організації СПУ Олексій Малиновський, Соцпартія підтримує прагнення опозиції, задекларовані 22 січня 2012 року стосовно пунктів щодо зупинення згортання демократії, боротьби з авторитаризмом та диктатурою, виходу з міжнародної ізоляції, повернення на європейський шлях розвитку.
Проте, СПУ не буде співпрацювати ні з об’єднаною опозицією (БЮТ, Фронт Змін, Удар, Громадянська позиція та інші ліберальні партії), ні з провладними партіями. СПУ винесла головне зі своєї співпраці з ліберальними партіями у 2004 та 2006 роках – жодні союзи між ліберальними партіями та державницькою соціалістичною ідеологією неможливі. Причина - інтереси промислового та банківського капіталу, що сьогодні представляють і «об’єднана опозиція» і правляча коаліція, є антисоціальними. Капітал створює надприбутки за рахунок працюючої людини і законодавчо відмовляється від соціальних зобов’язань перед суспільством.
« Об’єднана опозиція» не дає відповіді на життєво важливі питання для суспільства - соціально-економічний устрій має бути змінений. Змінюються обличчя, але не змінюється здирницька ліберальна модель.
«Об’єднана опозиція» не декларує жодних гасел, що стосуються економіки, а лише декларує зміни нинішньої влади. Цей етап країна пройшла у 2004 році, коли після «Помаранчевої революції» до олігархів часів Кучми додались олігархи з БЮТ, НУНС та ПР, а люди найманої праці отримали підняття пенсійного віку та припинення соціальних виплат.
СПУ буде об’єднуватись лише з тими партіями та політичними силами, які підтримують ідеологію соціалістів, що відображена в Маніфесті СПУ прийнятому на 17 з»їзді і передбачає відходження від ліберальної економіки та обслуговування промислово-фінансових груп державою, де альтернатива – інтереси трудового народу та ліквідація олігархічного суспільства.
22.02.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter