Лежачого - б`ють! Екс-мер Черкас Олійник хоче розслідувати "тиск і погрози" Тимошенко на євросуддів

Лежачого - б`ють! Екс-мер Черкас Олійник хоче розслідувати "тиск і погрози" Тимошенко на євросуддівВерховній Раді пропонують створити ТСК з розслідування фактів тиску та погроз з боку Юлії Тимошенко на адресу суддів Європейського суду з прав людини.
Відповідний проект постанови №2056 зареєстрував депутат від Партії регіонів Володимир Олійник 21 січня 2013 року.
На думку "регіонала", ця тимчасова слідча комісія має розслідувати "висвітлені у засобах масової інформації факти тиску та прогроз на адресу суддів Європейського суду з прав людини з боку лідера опозиції Юлії Тимошенко".
До цієї ТСК пропонується включити 9 депутатів: по одному представнику від кожних п’ятдесяти народних депутатів, але не менш як по одному народному депутату від кожної депутатської фракції (депутатської групи).
Олійник пропонує, щоб така комісія діяла рік, а її звіт було заслухано на пленарному засіданні Верховної Ради не пізніше, як за 6 місяців зі дня ухвалення даної постанови.
У пояснювальній записці він посилається на поширений у інтернеті аудіозапис, на якому голоси нібито Юлії Тимошенко та її чоловіка Олександра обговорюють ситуацію навколо розгляду скарги Тимошенко в Європейському суді з прав людини.
За словами Олійника, в розмові Юлія Тимошенко повідомляє про факти тиску на суддю Євросуду від України Ганну Юдківську, а також про те, що ув’язнена екс-прем’єр і надалі вживатиме заходи, спрямовані на звільнення Юдківської з відповідної посади через відмову вчинити певні процесуальні дії на користь Юлії Тимошенко.
На думку Олійника, слова Юлії Тимошенко про те, що вона незабаром отримає "це рішення, довгоочікуване" і не залишиться в ув’язненні більше ні на один день, свідчать, що вона вже поінформована про зміст рішення, яке ухвалить Європейський суд із прав людини в її справі.
Через це він не "не виключає можливість застосування нею тиску й погроз щодо інших суддів цього суду".
Українська правда
24.01.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter